Merkez Plus Teknik olarak Biz;

1990 yılına dayanan iklimlendirme geçmişimiz ile bugün İstanbul'un en büyük servis ağına sahibiz. Yıllardır bünyesinde bulundurduğu uzman tekniker ve teknisyen kadrosu ile, teknik hizmet ve satış sonrası servis alanında ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşır. Uzun yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı sayesinde başarılı servis hizmetleri sunar ve bunun devamını sağlamak amacı ile yeniliklere açık kalarak yatırımlarını sürdürür. Yedek parça desteği, devamlılığı, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedefler ve bu doğrultuda sizlerin katkıları ile hedeflerine yön verir. 

Teknik servis hizmetlerimizi 1 yıl parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunmaktayız. Servis talebiniz doğrultusunda gelen teknisyenlerimiz cihazınızın detaylı kontrollerini yaptıktan sonra size yapılacak işlemler ile ilgili gerekli bilgileri ve tutarı bilgisini sunar ve kabul etmeniz halinde teknik servis hizmeti uygulanır. 

Kombi ve klima servisi olarak tüm kombi klima sistemindeki sorunları en hızlı ve garantili destek hizmeti sunmaktayız. Tüm marka ürünleriniz için orijinal yedek parça kullanılmaktadır.

 

ANASAYFA    HAKKIMIZDA    HİZMETLER    İLETİŞİM

Copyright © 2011 demirdöküm kombi servisi.gen.tr . All rights reserved.                                                                                                                                                                     design by gezer